אהבתם ?
נהדר. אנחנו כבר נחזור אליכם:
דברו איתנו // 052-267-8305 054-801-8191

סרטוני תדמית לעסקים

מחפשים סטודיו המפיק סרטוני תדמית לעסקים כדי לשווק את המוצר החדש שלכם? אצל סטודיו Mashmo יש את כל הדרוש כדי ליצור את הסרטון המושלם. הצוות המומחה של הסטודיו ילמד עליכם ועל העסק שלכם כבר מהפגישה הראשונית, וכמובן גם על המתחרים שלכם – וזאת במטרה להכין את התסריט המקורי ביותר שיבדיל אתכם מאחרים. לאחר מכן, ייצא הצוות לעבודה ויערוך עבורכם את הסרטון התדמיתי שתמיד רציתם להפיק. 

סרטוני תדמית לעסקים – להפיק סרטון הדרכה

סרטון הדרכה שייך לקטגוריית סרטוני תדמית לעסקים, והוא אחד מבין סרטוני התדמית החשובים והמשמעותיים ביותר. הסרטון מסביר בדרך מקורית, קלילה ומהירה את אופן השימוש במוצר של החברה. אלה כמה טיפים ליצירת סרטון הדרכה טוב:

  • הדרכה קצרה – סרטון ההדרכה בא להחליף במידה מסוימת את העלונים וחוברות ההדרכה, ולהבהיר את המסר בדרך יצירתית. משום כך, סרטון ההדרכה צריך להיות קצר. אם יש צורך להסביר באריכות מה על השימוש במוצר, מומלץ לחלק את הסרטון לשני פרקים ויותר.
  • סרטון אנימציה – ניתן להפיק סרטון הדרכה מצולם, אך סרטון אנימציה ישדר מקוריות רבה יותר, ידגיש את הפתיחות של העסק ויסייע למשתמשים להבין בקלות את אופן השימוש במוצר. כמו כן, בסרטוני אנימציה אין גבול לדמיון, וניתן לשווק את המוצר באמצעות יצירת עולם שאינו קיים במציאות. 
  • שימוש נכון בשפה – משפטי התדרוך צריכים להיות קצרים ולשדר קלילות. מומלץ להשתמש במשפטים כמו "ניתן להפעיל את האפליקציה הזו בקלות" על פני "שימו לב להוראות ההפעלה המורכבות".
  • ההדגמה חשובה – סרטון הדרכה טוב אינו כולל רק שימוש במשפטי הסבר (המאפיינים העלונים והחוברות), אלא גם הדגמה על ידי משתמש מוסמך או באמצעות איור.
  • מוזיקת רקע – סרטון הדרכה טוב אינו רק שילוב של הסברים והדגמות, וכולל גם מוזיקת רקע. המוזיקה יוצרת עניין ומרתקת את הצופה אל המוצר.

סרטון קטן עושה את ההבדל

סרטוני תדמית לעסקים הפכו לנפוצים במהלך השנים. את מה שלא ניתן לעשות באמצעות מילים משכנעות בטלפון או חלוקת פליירים לתאי הדואר, אפשר לעשות בקלות בעזרת סרטון קצר. צופים וגולשים בארץ ובעולם אוהבים לצפות בסרטונים קלילים וקצרים על חתולים שובבים או על ילדים שלומדים ללכת. לפיכך, ניתן לפנות ללקוחות פוטנציאליים רבים יותר באמצעות סרטון איכותי.

סרטוני תדמית לעסקים

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים