אהבתם ?
נהדר. אנחנו כבר נחזור אליכם:
דברו איתנו // 052-267-8305 054-801-8191

סרטוני אנימציה לעסקים

הקמתם עסק חדש? מעוניינים לפרוץ את הדרך באמצעות שימוש במיתוג מקורי? סטודיו Mashmo יעשה זאת בשבילכם. הסטודיו מתחמה במגוון רחב של אמצעי מיתוג הכוללים הפקת סרטוני אנימציה לעסקים, עיצוב לוגו או בנייה של שפה גרפית. בסטודיו תקבלו שירות מקצועי מטעם טובי המעצבים אשר יש להם ניסיון רב בתחום השיווק והפרסום. בתחילה יכיר הצוות את העסק שלכם ויעמוד על הייחודיות שלו. לאחר מכן, ייגש הצוות לעבודה כדי להפיק את המיתוג המתאים לעסק המתפתח.

סרטוני אנימציה לעסקים – איך עושים זאת

אחד היתרונות הבולטים בסרטון אנימציה הוא שהשמיים הם הגבול. בסרטון מצויר הכלב מדבר, הסוס מצמיח קרניים והאדם יכול לעוף. האפשרויות הבלתי מוגבלות של סרטון האנימציה הופך אותו למבוקש בקרב אנשי העסקים. אז איך יוצרים את סרטוני האנימציה? אלה כמה עקרונות שלפיהם פועלים אנשי המקצוע:

  • יצירת תסריט – כל סרט מבוסס על תסריט בנוי, וכך גם סרטוני אנימציה לעסקים. לפני שניגשים לצייר את הדמויות ולקבוע את הרקע שבו הן יופיעו, יש צורך לכתוב את התסריט. התסריט יכלול עלילה אשר תרתק את הצופים מההתחלה ועד הסוף. התסריט גם יכלול את כל הסצנות, כולל הטקסטים שיגידו הדמויות, הסאונד ברקע והאפקטים הוויזואליים.
  • עיצוב ואיור דמויות – על ידי בחירת הדמויות הנכונות וסגנון הדמויות המתאימות לעסק ניתן להעביר את המסר השיווקי בצורה הטובה והנכונה ביותר. הדמויות מושפעות כמובן מסגנון האיור שנבחר לסרטון כאשר גם סרטון זה צריך לשרת את המטרות השונות אשר הוגדרו טרם התהליך. 
  • בימוי והנפשה – השלב הבא מתרכז בהנפשת הדמויות ובבימוין. יש צורך להחליט בכל שלב מה תהיה הבעת הפנים של הדמות – שמחה, נעלבת או כועסת – ולבטא זאת באמצעות הציור. הבעות הפנים ותנועות הגוף צריכים להיות מתואמים יחד עם הדיבוב אשר גם אותו יש לבחור בקפידה. 

שימוש באנימציה ככלי שיווקי

האנימציה אינה מיועדת רק לילדים. גם מבוגרים נהנים לצפות בסרטי דיסני או בתכניות מצוירות אחרות. סרטוני האנימציה האמנותיים יכולים לקחת גם את המבוגרים הרציניים ביותר למחוזות הדמיון ולצייר עולם שלם מופלא. ברבות השנים הפכו סרטוני אנימציה לעסקים לסרטונים מבוקשים בקרב כל מי שמעוניין לקדם את העסק שלו. הסרטונים הקלילים מעבירים את המסר בדרך ציורית וקליטה, ובכך דואגים לשווק את המוצר ולהדריך את הלקוחות כיצד להשתמש בו.

סרטוני אנימציה לעסקים

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים