אהבתם ?
נהדר. אנחנו כבר נחזור אליכם:
דברו איתנו // 052-267-8305 054-801-8191

סרטון תדמית אנימציה

אם אתם מעוניינים להפיק סרטון תדמית אנימציה אשר ישדר מסר חזק וברור ויגרום לצופים להפציץ אתכם בפניות עוד היום, סטודיו Mashmo הוא הסטודיו שלכם. כאן ניתן לקבל שירות מקצועי ואדיב מטעם צוות מקצועי ואדיב אשר יש לו ניסיון במיתוג ופרסום, וכן השכלה גבוהה בתחום התקשורת החזותית. בסטודיו Mashmo תוכלו להעביר את המסר שלכם בדרכים מקוריות, תוך גירוי חושי הראייה והשמיעה של הצופים ובעזרת שימוש באלמנטים כמו צבעים, צלילים ותנועות. 

מה כדאי לדעת על סרטון תדמית אנימציה

מחפשים דרך טובה לשווק את המוצר שלכם? מתלבטים אם להשקיע בסרטון אנימציה או לבחור בדרך אחרת? אלה כמה דברים שכדאי לדעת על הפקת סרטון תדמית אנימציה:

  • פנייה לקהל היעד – סרטון אנימציה יכול להציג את המוצר של בעל העסק בדרך אסתטית ומושכת הפונה לקהל יעד מסוים. תסריט איכותי של סרטון האנימציה מתמקד במוצר, ביכולותיו וביתרונותיו באופן ענייני, מבלי לוותר על קלות, ציוריות ומראה ייחודי ומרענן.
  • סרטון ויראלי – סרטון אנימציה איכותי יכול להפוך לוויראלי, ובכך לפרסם בקלות ובמהירות את המוצר. כדי ליצור סרטון שכזה יש צורך בתכנון תסריט מקורי ומרתק אשר ישאיר מעין טעם של עוד.
  • כשהסרטון מקבל חיים משלו – ברגע שהסרטון התדמיתי נולד, אתם יכולים לנצל את כל הבמות הדיגיטליות ולצאת לדרך. ניתן לפרסם את הסרטון ביוטיוב, פייסבוק, פורום אישי, אתר האינטרנט של העסק ועוד.
  • לבחור את החברה שתעשה זאת – אם החלטתם להפיק סרטון אנימציה כדי לשווק ולמתג את החברה שלכם, כדאי לפנות לחברה מקצועית. תוכלו לבצע חיפוש נרחב באינטרנט, לצפות בסרטוני התדמית שמפיקות החברות ולבחון איזו מהן מפיקה סרטונים לפי טעמכם האישי. חשוב לזכור כי בסופו של דבר אתם צריכים להיות שלמים עם הסרטון שיופק עבורכם וגאים לשתף אותו עם אחרים.

כוחם של סרטוני האנימציה

סרטוני האנימציה היו אהודים על אנשים מאז ומעולם. מבוגרים וילדים כאחד אוהבים לצפות בסרטים מצוירים אשר לוקחים אותם למחוזות הדמיון ומציגים בפניהם עולם מרתק ובלתי אפשרי. עסק אשר בוחר בהפקת סרטון תדמית אנימציה כדי לשווק את המוצר שלו ולהגדיל את רווחיו, משדר פתיחות כלפי קהל היעד שלו וגורם ליותר ויותר אנשים לפנות אליו בסופו של דבר.

סרטון תדמית אנימציה

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים