אהבתם ?
נהדר. אנחנו כבר נחזור אליכם:
דברו איתנו // 052-267-8305 054-801-8191

מיתוג עסקי

סטודיו Mashmo הוא סטודיו לעיצוב, מיתוג והפקת סרטונים אשר מתמחה, בין השאר, בתחום כמו מיתוג עסקי. כאן תוכלו לקבל מענה מקצועי, תוך שימוש באפקטים חזותיים מרשימים כמו צבע, צליל, טקסט, חומרים ותנועה. הצוות של הסטודיו נותן מענה מהיר, מקצועי ואיכותי, תוך הקשבה מלאה לדרישות הלקוח. Mashmo הוקם ב-2015 על ידי שני מומחים בעלי תארים ראשונים בתקשורת חזותית אשר יש להם ניסיון בפרסום, ומאז הוא עוסק במיתוג עסקים קטנים כגדולים.

מיתוג עסקי – איך עושים זאת

כדי למתג באופן הטוב ביותר את העסק, פועלים אנשי הסטודיו המקצועי בכמה שלבים:

  • לומדים על העסק – שלב ראשון בתחום מיתוג עסקי הוא שלב איסוף המידע. הצוות של הסטודיו לומד על העסק, האופי שלו, החזון, השירותים שהוא מציע וגם על המתחרים בשוק. איסוף המידע יעזור להתאים את שיטת המיתוג הטובה ביותר לעסק ולסייע לו לבלוט בשוק על רקע מתחריו.
  • קביעת דרכי המיתוג – כאשר כבר יש מידע על העסק, מגיע השלב שבו מחליט הצוות המקצועי של הסטודיו עם בעל העסק על דרך המיתוג הטובה ביותר – האם די בעיצוב לוגו והדפסתו על מעטפות? או שאולי כדאי להוסיף גם סרטון תדמיתי ולהפיץ אותו ביוטיוב או בפייסבוק?
  • שלב העיצוב עצמו – זהו השלב שבו המעצב מכין את הסקיצה של הלוגו ולאחר מכן הלוגו עצמו. עליו להתמקד באופי החבר והדרך שבה ייצג אותה הלוגו, לבחור צבעים מקוריים שאינם קיימים אצל המתחרים בשוק, בחירת סמל ומשפט קצר המתאר את החברה.
  • קו מוצרים ממותג – ניתן לעצב מוצרים ממותגים אשר יעזרו לפרסם את העסק. מדובר הן במוצרים מוחשיים והן במוצרים דיגיטליים ומודפסים. אמנם לא מדובר בפרסומת בולטת אך נוכחותם של פריטים אלה במקומות שונים עוזרים להכניס את המותג לתודעה ולתת מודע של הלקוחות.

חשיבותו של מיתוג טוב

כשעסק חדש מגיח לאוויר העולם הוא זקוק לאמצעים טובים כדי לפרסם את עצמו ואת השירותים שהוא מציע. בעלי העסקים אינם מהססים לפנות לחברות המעניקות מיתוג עסקי, מיתוג אשר מתבטא באמצעות עיצוב לוגו, הדפסת מכתבים מעוצבים הכוללים את לוגו החברה, בניית אתר אינטרנט איכותי ולעתים גם הפקת סרטון תדמית. מיתוג נכון, מקצועי ויעיל מושך אל בית העסק לקוחות רבים, והוא יכול לסייע בהגדלת הרווחים תוך זמן קצר.

מיתוג עסקי

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים