אהבתם ?
נהדר. אנחנו כבר נחזור אליכם:
דברו איתנו // 052-267-8305 054-801-8191

מיתוג לעסק

אם אתם מחפשים סטודיו מקצועי ואיכותי אשר עונה לכל דרישותיכם העיצוביות ומסייע בפעולת מיתוג לעסק, סטודיו Mashmo הוא המקום המתאים עבורכם. הסטודיו הוקם ב-2015 על ידי שני מומחים לפרסום ולמיתוג בעלי תואר ראשון בתקשורת חזותית. מטרת הסטודיו היא להכיר את העסק בשלב הראשון. לאחר מכן, תוכלו לבחור באמצעי מיתוג שונים כמו סרטון, שיווק דיגיטלי ועוד. בסטודיו Mashmo משתמשים באמצעים מקורים כדי להעניק חיות למיתוג שלכם – צבע, צליל, תנועה או חומר.

מיתוג לעסק – מה צריך לדעת כדי למצוא את המיתוג הנכון

בעלי עסק? לפני שאתם פונים לסטודיו כדי שיוכל לעצב עבורכם את הלוגו הנכון, עליכם להתכונן לפגישה. אלה כמה טיפים שיעזרו לכם לאסוף חומר שיוצג למומחה למיתוג:

  • להכיר את העסק – אתם מכירים את העסק שלכם, כי אתם הקמתם אותו. אך לפני שאתם נפגשים עם המעצב, עליכם לענות על שאלות כמו מה מבדיל את העסק שלכם מהמתחרים? מה החזון של העסק? או לאן תרצו להגיע בעוד חמש שנים?
  • קהל היעד – הלוגו שלכם צריך לדבר בסופו של דבר אל קהל היעד. לדוגמה, אם מדובר במשרד לעורכי דין, כדאי לבחור לוגו ייצוגי בצבעים סולידיים. מנגד, אם מדובר במשחקייה לילדים, מומלץ לבחור בלוגו צבעוני הכולל גם דמות מצוירת.
  • המתחרים – לפני שמעצבים את הלוגו המיוחל, כדאי לאסוף מידע על העסקים המתחרים. כך תוכלו להימנע מאי נעימויות של הפרת זכויות יוצרים בגלל לוגו אשר דומה ללוגו של המתחרה. כמו כן, ניתן להבדיל את הלוגו ממתחרים אחרים.
  • למצוא את הסטודיו הנכון – לאחר שגיבשתם את הרעיון הבסיסי שישמש אתכם בעניין מיתוג לעסק, יש צורך לבחור סטודיו טוב למיתוג. זה הזמן לגלוש באינטרנט, לצפות בתיק עבודות ולבחור את הסטודיו הנכון. 

המיתוג הוא הכול

הקמתם לאחרונה עסק חדש? או אולי אתם בעלים של עסק ותיק אשר סובל לאחרונה מפניות מועטות יותר? כך או כך, הסוד הוא במיתוג. מיתוג לעסק הוא אחד הדברים המרכזיים אשר להם צריך לדאוג כל בעל עסק, אם הוא מעוניין להתפתח ולמשוך אליו לקוחות. איש מקצוע בתחום המיתוג יכול לסייע בפיתוח על ידי עיצוב לוגו, בניית אתר אינטרנט והכנת סרטון תדמיתי. מיתוג איכותי ונכון יביא לעסק יותר לקוחות ויקדם את שמו בשוק המתחרים הבלתי מתפשר.

מיתוג לעסק

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים