אהבתם ?
נהדר. אנחנו כבר נחזור אליכם:
דברו איתנו // 052-267-8305 054-801-8191

הפקת סרטון אנימציה

סטודיו Mashmo מציע הפקת סרטון אנימציה למגוון רחב של לקוחות. בין אם אתם מוכרים מוצר קוסמטי חדש או שפיתחתם אפליקציה פורצת דרך, בסטודיו ישמחו לעזור לכם ביצירת הסרטון שיגרום לצופים לפנות אליכם כבר עכשיו. סטודיו Mashmo מנוהל על ידי צוות מקצועי שיש לו ניסיון בפרסום, שיווק ועיצוב. בעזרת שימוש באמצעים כמו צבע, חומר, צליל, תסריט ותנועה יכול הצוות ליצור עבורכם מיתוג מקורי שיפתיע את המתחרים. 

הפקת סרטון אנימציה – היופי שבציור

בעלי עסקים לא מעטים מעדיפים להפיק סרטון אנימציה תדמיתי ולא בכדי. אלה כמה סיבות טובות להפקת סרטון האנימציה:

  • אפשר לעשות הכול – בניגוד לסרט מצולם שבו היכולות של השחקנים מוגבלות, בסרטון אנימציה אפשר לעשות כל פעולה העולה על הדעת: לגרום לדמות אחת לרקוד ללא הפסקה או לגרום לדמות אחרת לשנות צורה. האנימציה מתאימה לכל סוגי העסקים, מכיוון שאת המסר של כל מוצר ומוצר הקיים בשוק ניתן להעביר באמצעות אנימציה. כמו כן, באמצעות הסרטון המצויר אפשר להביא את הצופה לכל מקום בעולם מבלי לקום מהכיסא.
  • התנהלות מול צוות מצומצם – במהלך הפקת הסרטון אין צורך להעסיק אנשי מקצוע רבים כמו שחקנים, במאים, צלמים, תסריטאים ועוד. כדי להפיק סרט אנימציה נדרש צוות מצומצם של מאיירים, עורכים ותסריטאים מולם יותר קל להתנהל
  • בריחה לעולם הדמיון – סרט האנימציה משמש כאתנחתא קלילה ומשעשעת מכל התכנים ה"רציניים" יותר שאנו צורכים מסביב כמו חדשות, סדרות או סרטים. באמצעות אמנות הציור ניתן למשוך את לבם של הצופים ולהביא אותם אל מקומות דמיוניים מופלאים.
  • מסר חיובי – דרך סרטוני אנימציה קל יותר להעביר מסרים רציניים ולגרום לקהל הצופים לקבל אותם באופן חיובי. בעוד פרזנטורים אנושיים עשויים להיתפס לעיתים כחמורי סבר הרי שדמויות מצוירות תמיד עוזרות להעביר את המסר בצורה נעימה ומשעשעת

האנימציה פורצת גבולות

בשנים האחרונות יותר ויותר בעלי עסקים משתמים בכלי הפקת סרטון אנימציה כדי לשווק את המוצרים או לספק סרטוני הדרכה למשתמשים. באמצעות סרטוני האנימציה הקליטים יכולים בעלי העסקים להעביר מסר חשוב אשר ימשוך את לב הגולשים ויגרום להם לפנות אליהם. האנימציה היא כלי מקורי המבדיל את העסק מהמתחרים שלו ומעניק לצופים ערך מוסף.

הפקת סרטון אנימציה

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים